Skip to content

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ KURSU

İngiltere Aile Birleşimi Kursu

İngiltere Aile Birleşimi Başvurusu yapmadan önce Konuşma ve Dinleme bölümlerinden oluşan A1 İngilizce Sınavına katılmanız ve A1 Sertifikası almanız gerekiyor. A1 sınavını geçebilecek düzeyde İngilizce bilginiz varsa eğitim almadan sadece sınava kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer İngilizce seviyenizin İngiltere Aile Birleşimi Sınavını başaracak düzeyde olmadığını düşünüyorsanız bizi arayıp Ücretsiz deneme sınavlarımıza katılabilirsiniz.    

İngilizce yeterliliğiniz sınavı başaracak düzeyde değilse bizden Başarı Garantili Online Aile Birleşimi Kursu alabilirsiniz. 20 Yıllık Tecrübe ile ve sınavı uygulayan kurum olarak bizden tamamen sınava yönelik ve birebir öğretmenlerimiz ile özel ders alarak sınava hazırlanabilirsiniz. Kayıtlı Sınav Merkezi olmamız nedeni ile eğitiminiz tamamlandığında Aile Birleşimi sınavına yine kendi kurumumuzda katılacaksınız ve sınavınızı öğretmenlerimizin gözetiminde tamamlayacaksınız. 

Online olarak, kendi evinizin konforunda görüntülü arama ile İngiltere Aile Birleşimi A1 Dinleme ve Konuşma sınavına hazırlanabilirsiniz. Eğitimler ortalama 7 Gün ile 28 Gün arasında sürmektedir. Eğitimin süresi öğrenme hızınıza ve ders çalışma yoğunluğunuza bağlı olarak değişmektedir. 

Sınav tarihleri, Kurs Ücretleri ve Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Pasifik Turkey SELT Centre 

Cep Telefonu ve Whatsapp: 0090 533 344 29 63

 

Online İngiltere aile birleşimi kursu